Свій початок фотографія бере зі створення камери і сама ідея створення фото виникла близько 5-го століття. На протязі столітть це все були самі ідеї, поки вчений з Іраку в 11-му столітті не розробив таку собі річ, яка дістала назву камера-обскура. Але навіть тоді та камера насправді не запам'ятовувала зображення, а всього лише проектувала їх на певну поверхню. Також зображення ...
Полуниця- маленький, але дуже живильний, солодкий фрукт, який улітку дарує нам земля. Її назва походить від латинського слова "fragaria vesca", що в перекладі означає "запашний", "ароматний", "запашний". Хоча аромат полуниці трохи стриманий, вона дуже смачна й багата на багато живильних речовин.
Багато пар закохуються, одружаться й думають, що на цьому їх зусилля завершені. Як правило, вони вважають, що все інше відбудеться автоматично. Але немає нічого більш далекого від істини, чимцяомана. Благополуччяшлюбу не виникає спонтанно або з волі випадку. Саме навпаки: щасливий, успішний шлюб — це коли двоє разом долають і малі, і великі труднощі.
"Місіс Пиле, згідно з Вашими твердженнями, заміжжя є найважливішою кар'єрою жінки. По моєму, шлюб — це кінець усьому, і більшість із нас, що тут сидять, уважає так само. Ми не бачимо необхідності, а тим більше інтересу в тому, щоб в 20 років сексуально прив'язати себе до одному партнерові й прожити із цією людиною до кінця життя. Ми вважаємо, що це нерозумно!"
"Я сплю із хлопцем, який мені подобається. Я не прагну за нього заміж і не думаю, що в нього є намір одружитися на мені. У мене це не перший роман і, цілком ймовірно , не останній. Я не бачу в цьому нічого поганого. Коли я захочу мати дитину (якщо захочу), суспільство, можливо, змусить мене вийти заміж. Але доти я в цій грі не беру участь. Якщо я все-таки вийду заміж і наші відносини із чоловіком будуть поганими, я не збираюся в них грузти, як у болоті. МісісПилці, ми адже не сліпі. Ми бачимо, що шлюбзробив з нашими родителямий знайомими, і те, що ми бачимо, нам не подобається. Ви можете відразу відповісти?"
Більшість звикли вважати кашу лиш добавкою до основного м‘ясного чи рибного блюда. Хоча спеціалісти стверджують – це повноцінний продукт, необхідний для нормальної роботи всього організму.
Займатися аквааеробікою може кожен, хто має купальник, шапочку, змінне взуття і хоч трохи вміє плавати Гадали, у басейні можна лише плавати? А ось і ні! У воді можна ще й займатися ... аеробікою! Саме так, звичайною аеробікою.
Серед населення аквааеробіка набуває все більшої популярності. Про масажні та розслабляючі властивості води відомо давно.
Постійні заняття плаванням сприяють поліпшенню фізичної форми, а для прекрасної статі це ще один спосіб привести до ладу свою фігуру. Але що ж робити тим, кому важко плавати або ж тим, хто взагалі плавати не вміє, а скинути зайві кілограмчики та підправити здоров’я вкрай необхідно? Вихід є – аквааеробіка.
Аквааеробіка - ефективний і при-ємний засіб боротьби з «болячками» і зайвою вагою.
Її радять навіть вагітним.
Не знаю, як кому, а мені добре відома страшна хронічна хвороба під назвою «лінь», тому спортом я ніколи серйозно не займалася. Але коли із наближенням весни традиційно не влізла (заздалегідь у цьому впевни-лася) в улюблені літні джинси, то ви-рішила: слід щось із собою робити.