Сподобалось? Порадь другу

Форма входу

Опитування

Оцініть сайт

Всього відповідей: 30
Вт, 23.04.2024, 15:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Настрій - це знахідкА
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Главная » Статті » Християнство » Археологія. Факти підтвердження.

Категорії каталогу

Археологія. Факти підтвердження. [8]
Біблійні герої [0]
Історичні особи християнства [5]
конфесії [3]
Поезія [0]
Християнська література [1]


Факти проти теорії 1

ТЕОРІЯ:  Майже всі учені вірять у теорію еволюції.

 

ФАКТ: Не знайшовши за сотню років фактів у підтвердження теорії, багато вчених зневірилися в ній.

 

ТЕОРІЯ:  Більшість людей вірять у теорію еволюції.

 

ФАКТ: Більшість людей (включаючи, може бути, і вас, читаче) ніколи особливо над цими питаннями не задумувалися, а просто приймали їх на віру, тому що їх так учили; та й всі інші, як вони вважають, вірять у те ж саме.

 

ТЕОРІЯ:  На доказ еволюції приводиться факт, що все постійно міняється.

 

ФАКТ: Зміни, безсумнівно, відбуваються з усіма видами живих істот. Навіть у близнюків є якісь розходження, щонайменше   відбитки пальців. Не буває двох яєць однакової форми чи двох сніжинок з однаковим малюнком. Але ці розходження обмежені межами, установленими нашим Творцем. Люди завжди залишаються людьми, а сніжинки - сніжинками. Відомо 700 000 видів комах, але, як би вони не відрізнялися між собою, вони завжди залишаються комахами.
 

 ТЕОРІЯ:  Життя на Землі, природна рівновага, безупинний рух трильйонів сонячних систем у мільярдах галактик розвиваються природним шляхом.

 

ФАКТ: Ніщо - навіть горілий сірник - не виникло випадково. Камінь не покотиться, поки для цього не буде причини. Об'єкт не прийде в рух без керуючої сили. Життя виникає тільки з життя.
 
 ТЕОРІЯ:  Усе живе відбулося від єдиної живої клітини, що зародилася випадково.
 
 ФАКТ: Так звана проста жива клітина більш складна, чим найобширныша енциклопедія! Клітина менша малюсінької порошини, але - і це просто химерно! - вона може відтворювати себе. Імовірність її випадкового виникнення не більше імовірності того, що мавпа з друкарською машинкою надрукувала б енциклопедію, яка потім народила ще одну, маленьку енциклопедію.
 
 ТЕОРІЯ:  З плином, часу усе розвивається від простого до складного, наприклад: від клітини до людини.
 

  ФАКТ: Наукою точно встановлено, що будь-яка ізольована система згодом  втрачає енергію і занепадає. Відповідно до  природного закону збільшення ентропії тепле остигає, високе стає низьким, порядок стає безладдям, а складне перетворюється в просте. Усе руйнується з часом: закинутий сад заросте бур'яном, машина проржавіє, годинник зупиниться, одяг зотліє... Живі організми досягають зрілості (це видиме зростання порядку супроводжується збільшенням безладдя в навколишньому середовищі), потім старіють і вмирають. Сонце спалює 4 700 000 тонн своєї маси щомиті. Якщо Сонцю мільярди років, то колись воно було таким величезним, що повинно було спалити Землю вщент. Те, що Сонце поступове "втрачає у вазі", припускає, що воно зменшується в розмірах і від споконвічної зробленої форми рухається убік  усе меншої досконалості.

 

ТЕОРІЯ:  У земній корі виявлені мільярди і мільярди копалин тварин, що свідчить на користь теорії еволюції.
 

ФАКТ: Серед копалин не виявлено ні сліду еволюції, оскільки при їхньому вивченні не зафіксовано жодного  організму, що не відносився б до визначеного виду. Не було виявлено ні єдиної перехідної форми від одного виду до іншого. Чарльз Дарвін ремствував: "Чому ж уся природа не знаходиться в безладді , а, навпаки, виявляє нам чітко визначені види? Геологічні дослідження аж ніяк не виявляють незліченної кількості дрібних перехідних ступеней між минулими і нинішніми видами, як того вимагає моя теорія. І це, ймовірно, саме очевидне і серйозне заперечення, що може бути висунуте проти неї." ("Походження видів", с. 178).

 

ТЕОРІЯ:  Вік копалин тварин може бути датований за віком осадових порід, у яких вони були знайдені.

 

ФАКТ: "Палеонтологія (вивчення копалин) має величезне значення для геологічних досліджень. Вік порід визначається по знайдених у них скам'янілостей" ."Учені визначають час формування скам'янілостей за віком порід, у яких вони знайдені" Іншими словами, ми бачимо порочне коло: учені визначають вік осадових порід по типі знайдених у них копалин, а копалини датуються за віком порід, у яких вони виявлені.

 

ТЕОРІЯ:  Сухопутні тварини відбулися від морських істот.

 

ФАКТ: Усі морські істоти, не пристосовані Творцем для життя поза водою, на суші швидко гинуть, тому що не можуть дихати повітрям. Щорічно виловлюють мільярди риб, і ні в однієї не замічено ніяких слідів еволюції. Для еволюції риби в сухопутну тварину їй не тільки знадобилися б цілком сформовані легені. але і кожен орган повинен був би пристосуватися до життя на суші. Це відноситься і до всього комплексу кровоносної і травної систем. Поетапні зміни неможливі: щоб вижити, потрібні одночасно всі органи в робочому стані; а еволюціонувати повинні, щонайменше ,  дві різностатеві риби, одночасно й у тому самому   місці. Кожен фактор кожної стадії еволюції повинний якимсь чином бути закодований у мозку у складній системі відтворення риби - тільки тоді риба одержить шанс вижити. До речі, мільйони людей-плавців і нирців протягом  поколінь намагаються вижити під водою, і їм, які користається усіма наукові пізнаннями людства, не вдається зробити це (без допомоги апаратури) більш хвилини. І, зовсім зрозуміло, у жодного  з них не стали з'являтися  зябра чи хоча б луска
 

 ТЕОРІЯ:  Вік викопних останків визначається по положенню в геологічній колоні де вони були знайдені.

 

ФАКТ: Геологічна колона - це "розклад" епох і подій геологічного часу. Вона існує в повному обсязі тільки на папері: у більшості місць на Землі не менше половини геологічних "періодів" просто відсутня. Вони також звичайно знаходяться в "неправильному" порядку, так що іноді виявляють шар віком орієнтовно в мільярди років, що залягає вище шару, якому приблизно усього кілька мільйонів років. Однак зникнення половини земної кори і пізніше походження більшої її частини здається еволюціоністам дрібницями, що не заслуговують пояснення!
 
ТЕОРІЯ:  У тваринному світі спостерігаються переходи від одного виду до іншого.
 

ФАКТ: Не буває істот, у яких одночасно співіснують поплавки і крила, пір‘я і луска, пальці і копита... Щоб бути функціональним, орган повинен бути закінченим. Мати частину вуха, чи ока, чи носа - усе рівно, що не мати того органа взагалі. Як сказав той же Дарвін: "Якщо усі види відбулися один від іншого шляхом дрібних змін, чому ж тоді ми не виявляємо всюди незліченні проміжні ланки? ("Походження видів", с. 179). Згадайте, як легко будь-яка малюсінька незручність - смітинка в  оці чи перчинка в носі - виводить з ладу ці складні  органи. Щоб риб'яча луска перетворилася в хутро, треба була б величезну кількість змін всього організму - і не тільки зовнішніх, але і внутрішніх.

 

ТЕОРІЯ:  Еволюція відбувається через перехресне схрещування.

 

ФАКТ: Гібриди або безплідні, або - у рідких випадках - безплідність виявляється через кілька поколінь. Більш того, гібридизація серед диких тварин у природних умовах невідома.

 

ТЕОРІЯ:  Еволюція відбувається в результаті мутацій, тобто  раптових змін, при яких потомство відрізняється від батьків яскраво вираженими рисами.

 

ФАКТ: Усі мутації - результати помилок у процесі відтворення організмів; визнані мутації в людини - альбіноси, люди з заячою губою, карлики, сіамські близнюки. Мутації завжди шкідливі. І хоча наука здатна за допомогою прямого втручання виводити нові породи тварин і нові різновиди рослин, ЖОДНОГО  НОВОГО ВИДУ, проте   не виникло. Мутації можуть бути вигідні для людини, але не для самих рослин і тварин. Наприклад, апельсин без кісточки зручний для їдця, але для відтворення він більше не придатний. Поліпшувати організм за допомогою мутації - усе рівно, що облагороджувати п'єси Шекспіра типографічними помилками.
 

ТЕОРІЯ:  Еволюційний процес визначається мікромутаціями, тобто  мутаціями, що відбуваються

поступово і так повільно, що їх просто не можна простежити.

 

ФАКТ: Потає неминуче питання: "Якщо їх не можна простежити, звідкіля ми знаємо, що вони є?" Розсудливій людині складно прийняти цю гіпотезу, з огляду на, що, наприклад, неможливо виростити волосся на лисині, де воно колись росло, навіть якщо умови для їхнього росту зовсім ідеальні, включаючи відмінний шкірний покрив із залозами і кровоносними судинами для жирового змащення і харчування волосся. Неможливо виростити загублений корінний зуб, навіть якщо умови для його росту бездоганні. Виходячи з цих очевидних знань, важко уявити собі, як змогли б волосся чи зуби еволюціонувати при набагато менш сприятливих умовах.

 



Першоджерела: http://www.oxby.kiev.ua
Категорія: Археологія. Факти підтвердження. | Додав: stranichka (18.08.2007) | Автор: С. Фамуляро
Переглядів: 2331 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.3/3 |

Всего комментариев: 2
18.02.2012
2. Destinee
We could've done with that isnghit early on.

02.07.2009
1. Гість
Дякую.
Корисна інформація.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Сьогодні день народження у
Copyright Stranichka © 2024 Rambler's Top100 cкачать mp3
Copyright MyCorp © 2024